Hľadanie
Všetky kategórie
    Menu Close

    O nás

    Hlavnou činnosťou spoločnosti RecoSport je dovoz a distribúcia výživových doplnkov a produktov pre športovcov, ako aj športových doplnkov a medicínskeho zariadenia. Začali sme podnikať v roku 2011 a sme vašou hlavnou podporou, keď potrebujete povzbudiť svoju výkonnosť ako športovec alebo ak sa jednoducho rozhodnete venovať sa športu ako spôsobu trávenia voľného času. Ponúkame širokú škálu doplnkov nevyhnutných pre telo počas intenzívneho a dlhodobého úsilia, ako aj nutričných doplnkov potrebných na zotavenie po námaze. Okrem toho poskytujeme príslušenstvo a vybavenie na podporu zotavenia po potenciálnych zraneniach a zákrokoch.

    Stojí za zmienku, že RecoSport spolupracuje s najslávnejšími menami vo svete športu, vrátane výrobcov ako Multipower, Z-Konzept, Body Attack pre doplnky stravy a RehabMedic, Pino, Sveltus pre športové doplnky a medicínske zariadenie.

    Venovane dbáme na kvalitu, preto naše výživové doplnky, športové produkty a celá škála služieb, ktoré ponúkame, odrážajú profesionalizmus a plnú oddanosť. Navyše, naše pomer kvalita-cena je preukázaný ako najlepší na trhu v Európe, čo potvrdzujú celý náš zoznam zákazníkov a partnerov. Medzi nimi sú prestížne fitness centrá, športové kluby na celonárodnej úrovni, ako aj národné a medzinárodné futbalové tímy.