Hľadanie
Všetky kategórie
  Menu Close

  L-KARNITÍN FORTE 3000MG + CHRÓM SHOT - Z-KONZEPT

  Výrobca: Z-Konzept
  L-karnitín má funkciu prenosu mastných kyselín do svalových buniek a potom do mitochondrií
  SKU: FIT004291
  Dostupnosť: Nie je na sklade
  141,00 RON
  i h

  L-karnitín má funkciu prenosu mastných kyselín do svalových buniek a potom do mitochondrií. Tuk môže byť spaľovaný len v mitochondriách, pretože tieto sú elektrárne buniek. Preto je L-karnitín osobitne dôležitý pre spaľovanie tukov počas diéty alebo intenzívneho cvičenia.

  Existuje kontroverzia o tom, či užívanie L-karnitínu môže zvýšiť úroveň L-karnitínu v metabolizme tam, kde je potrebný. Odporúčame: vyskúšajte si to sami a zaregistrujte si rozdiel! Používame len najvyššiu kvalitu: Carnipure TM. Pridali sme aj stopový prvok chróm. Chróm je jadrom tzv. "faktoru tolerancie glukózy" (GTF). GTF reguluje hladinu cukru v krvi a vstrebávanie glukózy do buniek. L-karnitín 3000 chromových záberov sú pohodlným a rýchlym riešením, ktoré vám poskytne 3000 mg L-karnitínu a 25 g chrómu na porciu.

  Zloženie: voda, L-karnitín (12%), kyslina (mliečna kyselina), aróma, konzervant (sorbát draselný), sladidlo (sódny cyklamát, acesulfam K, sacharín), chlorid chrómu.

  Odporúčané užívanie: Užívajte 1 ampulku denne buď čistú alebo zriedenú s vodou. Odporúčané denné množstvo sa nesmie prekročiť.

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce
  *
  *
  *