Hľadanie
Všetky kategórie
  Menu Close

  KVAPKOVÝ HORČÍK + B6 SHOT

  Výrobca: Z-Konzept
  1,4 mg vitamínu B6 na podporu horčíka v znížení únave.
  SKU: FIT00437
  Dostupnosť: Nie je na sklade
  99,00 RON
  i h

  Magnesium + B6 Z-Konzept obsahuje tekutú formu horčíka, pretože táto forma sa lepšie a rýchlejšie absorbuje, zabezpečujúc okamžitý účinok. Používame horčík citrát pre získanie vysoko dostupnej formy. 260 mg horčíka predstavuje viac ako 2/3 odporúčanej denné dávky. Ku každej porcii sme pridali 1,4 mg vitamínu B6 na podporu horčíka v znížení únave.

   

  Na ponúknutie prírodného a sviežeho chuťového zážitku, Magnesium + B6 Z-Konzept obsahuje prírodný koncentrát pomarančového džúsu. Horčík je absolútne nevyhnutný minerál, najmä pre aktívnych ľudí s zdravým životným štýlom, ako môžete vidieť z autorizovaných nárokov EFSA: Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k udržaniu rovnováhy elektrolytov, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnemu fungovaniu nervového systému, k normálnej funkcii svalov, k normálnej syntéze bielkovín, k normálnej psychologickej funkcii, k udržaniu zdravých kostí a zubov.

   

  Horčík obsiahnutý v prípravku pomáha pri správnom fungovaní svalov a udržiavaní rovnováhy elektrolytov, a pomáha udržiavať zdravé kosti a zuby. Horčík a vitamín B6 prispievajú k udržaniu správneho energetického metabolizmu a pomáhajú pri správnom fungovaní nervového systému. Okrem toho tieto zložky prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania a pomáhajú udržiavať normálnu psychickú funkciu.

   

  Vitamín B6 pomáha pri správnej syntéze cysteínu a udržiavaní správneho metabolizmu homocysteínu. Vitamín B6 prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu bielkovín a glykogénu a prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.

  Dávkovanie: 1 ampulka denne, najmä po cvičení. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

  Zloženie:

  Voda, kyselina citrónová; regulátor kyslosti - tri sodná soľ kyseliny citrónovej; citrát draselný (draslík), sladidlá: sukralóza, acesulfám K; konzervanty: sorbát draselný, benzoát sodný; citráty hořečnaté (hořčík), aroma, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), maltodextrín. Výživový doplnok. Obsahuje sladidlá.

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce
  *
  *
  *