Hľadanie
Všetky kategórie
  Menu Close

  Ashwagandha 120 Kapsúl - Body Attack

  Potravinový doplnok vo forme kapsúl obsahujúci rastlinné sekundárne látky, minerály a vitamín B6.
  SKU: FIT04276
  Dostupnosť: 6 skladom
  95,00 RON
  i h

  Najlepší superpotravina pre najlepší výkon má meno: ASHWAGANDHA od BODY ATTACK. Vegánska Ashwagandha s vysokou dávkou, 600 mg surovej zložky značky KSM 66 na dennú porciu! Ayurvédská medicína sa už dlho spolieha na indický ženšen pre jeho schopnosť znížiť biologický stres. Na optimálne zotavenie a budovanie svalov potrebujete dodatočný magnézium, zinok a vitamín B6, ktoré sú obsiahnuté v každej kapsule ASHWAGANDHA!

  Odporúčané dávkovanie:

  Deň čo deň užívajte 2 kapsule s dostatočným množstvom tekutiny (300 ml), ideálne počas jedla. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

  Zloženie:

  Extrakt z ashwagandhy1, citrát trimagnezia, obal (hydroxypropylmethylcelulóza), bisglycinát zinku, vitamín B6. 1 KSM 66®

  Potravinový doplnok vo forme kapsúl s rastlinnými sekundárnymi látkami, minerálmi a vitamínom B6. Potravinové doplnky by nemali nahrádzať vyváženú, pestrou stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte neporušené na chladnom a suchom mieste do dátumu vypršania platnosti/čísla lotu: pozrite na dno obalu. Po otvorení rýchlo skonzumujte. Chráňte pred teplom a priamym svetlom.

  Zloženie na dennú porciu (2 kapsule):

  • Extrakt z ashwagandhy: 600 mg - z toho withanolidy 30 mg
  • Horčík: 65 mg, 17% odporúčaného denného príjmu
  • Zinok: 2 mg, 20% odporúčaného denného príjmu
  • Vitamín B6: 0,22 mg, 16% odporúčaného denného príjmu
  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce
  *
  *
  *